Чи є "повільні медіа" відповіддю?

Чи є "повільні медіа" відповіддю?

Залежність від соціальних мереж зростає, оскільки все більше і більше людей намагаються зупинити нескінченне прокручування своїх каналів. Чи можуть «повільні засоби масової інформації» бути відповіддю на навмисне використання соціальних медіа та уникнення деяких шкідливих побічних ефектів?

Що таке повільні медіа?

Повільні засоби масової інформації – це уповільнення поспіху, пов'язаного з технологією, і робить його навмисним, значущим і уважним. Він може бути застосований до способів, якими ми використовуємо соціальні медіа , або він може бути застосований до абсолютно нового типу технологій, який фокусується на уважності та значущому зв'язку.

Повільні медіа: платформи, які сприяють неквапливому та змістовному зв'язку між людьми.

Міський словник

У цьому сенсі повільні засоби масової інформації можна порівняти з іншими «повільними» культурними рухами, щоб уповільнити темп життя, такі як повільний рух їжі або повільна мода, обидва з яких вимагають продуманого споживання, думаючи про джерела продуктів і підкреслюючи стійкість.

Повільний рух, як вважають, почався в 1986 році , коли Карло Петріні протестував проти відкриття ресторану McDonald's біля всесвітньо відомих іспанських сходів в Римі. Його протест викликав створення повільного руху їжі, який з часом переріс у повномасштабну повільну субкультуру.

Це культурна революція проти думки, що швидше завжди краще. Повільна філософія полягає не в тому, щоб робити все в темпі равлики. Йдеться про те, щоб намагатися робити все на правильній швидкості. Смакувати години і хвилини, а не просто рахувати їх. Робити все якомога краще, а не якомога швидше. Йдеться про якість над кількістю у всьому, від роботи до їжі до виховання дітей».

Карл Оноре в похвалу повільного,

Чи може використання соціальних медіа коли-небудь бути "повільним"?

Економіка уваги та переконливі технології заохочують нас використовувати соціальні медіа зі швидкістю злому, прокручуючи з одного каналу та облікового запису до іншого, FOMO змушує нас турбуватися про те, що ми можемо пропустити. Але ми можемо навчитися використовувати соціальні медіа навмисно і усвідомлено, якщо будемо дотримуватися кількох простих правил:

 • Встановіть обмеження на час, проведений в Інтернеті.
 • Встановіть намір, перш ніж спілкуватися з соціальними мережами – яка ваша мета у його використанні?
 • Продовжуйте перевіряти, як соціальні медіа змушують вас почувати себе.
 • Використовуйте соціальні медіа, щоб бути натхненними та поінформованими – слідкуйте за обліковими записами, які відзначають досягнення, а не зовнішній вигляд.
 • Вдумливо відповідайте на онлайн-взаємодії, зупиніться, перш ніж відповідати.
 • Поставте перешкоди та перешкоди, щоб сповільнити темпи, перш ніж використовувати програми.

Ваші перешкоди і перешкоди можуть бути дуже особистими і специфічними для вас. деякі ідеї; Помістивши телефон в іншу кімнату, видаліть програми соціальних мереж у певний час, залишивши повідомлення для себе на головному екрані телефону. Подумайте творчо про те, як ви можете розробити поведінкові поштовхи , як ці, щоб переконатися, що ви пам'ятаєте про своє використання.

"Чи залежний я від соціальних мереж?" ВІКТОРИНА"Чи залежний я від соціальних мереж?" ВІКТОРИНА

Ви залежні від соціальних мереж? Спробуйте нашу вікторину про залежність від соціальних мереж.

Інші способи використання, які допоможуть вам йти повільно

Звичайно, мова йде не тільки про використання додатків соціальних мереж таким чином, щоб це було більш навмисним. Існує цілий ряд інших додатків, які існують виключно з метою розвитку уважності та значущого зв'язку. Деякі ідеї можуть бути;

 • Headspace – додаток для повсякденної уважності та медитації.
 • Свобода – блокувальник додатків і веб-сайтів, щоб ви могли зосередитися та бути продуктивними.
 • Reflection – програма, орієнтована на журналювання, яка керує значущою практикою рефлексії.
 • Forest – ще один додаток, який допоможе зосередитися, але цей садить дерево в реальному світі, якщо ви відповідаєте своїм цілям.

План дій щодо повільних медіа

Ось наш простий план, який допоможе вам скористатися перевагами більш повільного підходу

 1. Використовуйте існуючі соціальні медіа та інші програми з обережністю.
 2. Обрізайте сповіщення та сповіщення, які відволікають вас.
 3. Встановіть намір кожного разу, коли ви використовуєте додаток, який може спонукати вас бути бездумними.
 4. Шукайте альтернативи, які заохочують значущий зв'язок.

Якщо ви хочете спробувати повне відключення від технологій, щоб уповільнити, ознайомтеся з усіма ресурсами на нашому веб-сайті, щоб дізнатися, як зробити цифровий детокс.

цифрова детокс-книгацифрова детокс-книга

Для отримання додаткової інформації про використання технологій навмисно візьміть нашу нову книгу: Мій мозок має занадто багато відкритих вкладок. Доступно для замовлення тут.

Перегляньте оригінальну статтю за адресою itstimetologoff.com

By It's Time to Log Off

Time To Log Off was founded in 2014 by digital entrepreneur, tech ethicist, and author Tanya Goodin. Tanya was inspired to set-up Time To Log Off after over 20 years working exclusively in the online world. She is an award-winning digital entrepreneur: twice a finalist for the Entrepreneur of the Year award, and for the Blackberry Outstanding Women in Technology award.

Exit mobile version